تعمیر انواع یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال ساید بای ساید در سپاهان شهر

 

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ در سپاهان شهر

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال LG در سپاهان شهر

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال اسنوا در سپاهان شهر

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال پارس در سپاهان شهر

 

سامی سرویس با 17 سال سابقه کار در زمینه تعمیرات انواع یخچال های خانگی و فروشگاهی دارای 20 نیروی متخصص در سرتاسر شهر اصفهان و حومه آماده ارائه خدمات در منزل و محل کار شما می باشد

تعمیر انواع یخچال های ساید بای ساید در منزل تنها با یک تماس

تعمیر انواع برندهای اسنوا , سامسونگ و LG  وپارس و ...

 

جهت تماس با مشاورین و مهندسین تعمیر ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

(مهندس نوری)09130777243

 

یکی از معضلاتی که ممکن است خانم خانه با آن روبه رو شود موقعی است که به آشپزخانه برود و متوجه از کار افتادگی یا خرابی یخچال شود .این موضوع علاوه بر خانم خانه کل اعضای خانواده را ناراحت میکند . مخصوصا اگر در فصلی باشد که هوا گرم است  مانند تابستان زیرا مواد غذایی در این فصل به سرعت خراب و فاسد میشود .
خرابی یخچال نشانه های متعددی دارد که برخی از این نشانه ها را در قسمت مقالات سایت و همچنین صفحه تعمیر یخچال در اصفهان برای شما برشمردیم و شرح دادیم .
که عبارت است از  مواقعی که متوجه میشوید یخچال دیگر خنک نمی کند . قسمت هایی از فریز یخچالتان برفک زده باشد .بسته نشدن درب یخچال ،یخ زدگی مواد داخل یخچال ، تغییر تنظیمات دما ، از کارافتادگی آبسرد کن ....
در بخش مقالات سایت توضیحاتی در رابطه با اطمینان از خرابی یخچال داده شده . اگر از خرابی یخچال اطمینان حاصل کردید با خدمات سامی سرویس تماس بگیرید . سامی سرویس دارای مجربترین پرسنل در زمینه تعمیر انواع یخچال در سپاهان شهر و سرتاسر شهر اصفهان آماده خدمت رسانی میباشد .
این مرکز با 17 سال سابقه کار در زمینه تعمیرات انواع یخچال ،کولرگازی ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ... آماده ارائه خدمات است .

 

به تعمیرات در منزل نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09130777243 (بدون تعطیلی)